Yu-Gi-Oh ФЕН КЛУБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh ФЕН КЛУБ

Форум за феновете на Yu-Gi-Oh.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.

Go down 
+5
happy_girl_fenkata
johncena_94
hardy_boy
BaKuRA_PePi
Admin
9 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Male Брой мнения : 71
Age : 24
Местожителство : Бургас
Текст под аватара : Аз съм Big brother на този форум :D
Points : 50
Registration date : 08.12.2008

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeПет Яну 23, 2009 10:42 pm

Кажете си мнението за филмчето Yu-Gi-Oh! и героите в него.Кой от тях ви харесва и кой не?На кого бихте искали да приличате?Гледали ли сте и пълнометражните филми на Yu-Gi-Oh! и Yu-Gi-Oh!GX? Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://yugiohfenklub.bulgarianforum.net
BaKuRA_PePi
Новак
Новак
BaKuRA_PePi


Male Брой мнения : 1
Местожителство : София
Текст под аватара : Супер съм ве и имам много яки карти
Points : 0
Registration date : 05.02.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 12:29 pm

Много ама много ме кефят от Yu-Gi-Oh Bakura и Yami geek farao a от Yu-Gi-Oh GX Jeidan Yuki е номер 1!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/new_pepi
hardy_boy
Супер фен
Супер фен
hardy_boy


Брой мнения : 118
Points : 0
Registration date : 07.02.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 9:45 am

юги ме кефи от югио а от югио гх jaden
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Male Брой мнения : 71
Age : 24
Местожителство : Бургас
Текст под аватара : Аз съм Big brother на този форум :D
Points : 50
Registration date : 08.12.2008

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 9:36 pm

Аз имам няколко любими героя. Smile Някои от тях са:Юги,Ями,Джоуй и други.Аз имам един филм на Yu-Gi-Oh!,но не съм го гледал още.А за GX,още не съм го гледал. talking
Върнете се в началото Go down
https://yugiohfenklub.bulgarianforum.net
hardy_boy
Супер фен
Супер фен
hardy_boy


Брой мнения : 118
Points : 0
Registration date : 07.02.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 9:28 am

Мене и Ями ме кефи
Върнете се в началото Go down
johncena_94
Новак
Новак
johncena_94


Male Брой мнения : 19
Текст под аватара : moite parvi dumi bqha neutronen vzriv
Points : 41
Registration date : 21.04.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 5:40 am

е може да се каже че и Yami ме кефи малко


Последната промяна е направена от Admin на Пет Апр 24, 2009 12:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Пишете на български!)
Върнете се в началото Go down
happy_girl_fenkata
Новак
Новак
happy_girl_fenkata


Female Брой мнения : 1
Age : 28
Текст под аватара : Yu-Gi-Oh е върхът!!!
Points : 1
Registration date : 28.04.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 8:58 pm

Моите любими герои са:Юги, Джоуи и Теа
Върнете се в началото Go down
rosi
Фен
Фен
rosi


Female Брой мнения : 48
Age : 32
Points : 5
Registration date : 14.02.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 1:04 pm

мен ме кефи Юги Very Happy
Върнете се в началото Go down
Скарлет Уеин
Новак
Новак
Скарлет Уеин


Female Брой мнения : 9
Age : 26
Points : 9
Registration date : 27.08.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 5:54 pm

Аз гледах наистина с тръпка филма Yu-Gi-Oh! и първо Атем ми беше любимия герой, но по-късно осъзнах, че той не е нищо повече от някой, вобще не съществуващ в техния свят, за разлика от истинския ми любимец, а именно Сето Кайба. Той е уникален, по характер и умения. Реалист, какъвто всеки би трябвало да бъде. Умен и...просто незнам какво да допълня. Докато невероятната 4-ка(Юги Муто, Джоуи Уилър, Теа Гардън и Тристан Тейлър) са просто неграмотни дуелисти с не много добри обноски и лишени от всякаква твърдост на характера, а най-лошото е, че на гледат реално но нещата, не преценяват реалните шансове на приятелите си за победа или загуба, просто безрезервна подклепа. Дюк единствен от компанийката им гледа реално на нещата, както всеки би трябвало да прави. Атем е просто духът от Хилядолетния пъзел, зъл и ужасен, остава си загатка "Защо го харесва Теа?". Май- самоуверената блондинка, която обича, не обожава за командва, незнам какво толкова и харесва Джоуи.
По другия въпрос:
Иска ми се да имам "спокойствиеуто" и твърдия характер на Сето Кайба, но това е само недостижима мечта.
Върнете се в началото Go down
Yu-gi-oh! Djoui-Ygi
Новак
Новак
Yu-gi-oh! Djoui-Ygi


Female Брой мнения : 10
Местожителство : тарговище
Текст под аватара : Джоуи Уилр
Points : 10
Registration date : 10.10.2009

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 11:33 am

Джоуи и Джейсън
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.bg/iniinitg1
Jack..
Фен
Фен
Jack..


Male Брой мнения : 27
Points : 31
Registration date : 25.05.2010

ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitimeВто Май 25, 2010 6:44 pm

Харесва ми юги и не ми харесва пегаъс
А за изказването на Скарлет Уеин само да те попитам юги е неграмотен дуелист затова,че победи пегасъс и преди него онзи паник дето беше взел чиповете на май?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.   ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА СИ ПОГОВОРИМ ЗА ГЕРОИТЕ И ФИЛМЧЕТО Yu-Gi-Oh!.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Yu-Gi-Oh ФЕН КЛУБ :: Яки неща :: Yu-Gi-Oh!-
Идете на: